Komandas saliedēšana/Team building

Nils Īle ir mūziķis/etnoperkusionists, kas pilnveidojis zināšanas, izpratni par ritma būtību, tā dziedinošo un vienojošo spēku pie pasaulē zināmiem meistariem, kā piemēram Alain Anglionin (Holande), Trilok Gurtu (Indija), Airto Moreria (Brazīlija), Žan-Mari Keita (Gvineja), Abdoulaye Camara (Gvineja) u.c. Bērnībā, pilnā nopietnībā Nils paziņoja – “Kad izaugšu, došos uz Āfriku apgūt ritmu!” Protams, Padomju laikā visiem pieaugušajiem tas likās smieklīgs joks. Tomēr Nils pie sava mērķa turējās. Nereti Nils tiek saukts par etnoperkusiju tēvu Latvijā, jo tieši viņš bija tas, kurš 1990.gadā devās uz Āfriku un atgriežoties aizsāka etnoperkusiju kustību Latvijā, kas šobrīd ir vainagojusies ar neskaitāmiem studentiem un aizvien izplatītāku etnoperkusiju iekļaušanu dažādos mūzikas žanros Latvijā.

Mūziķis, perkusionists Nils Īle savu pieredzi kolektīvu saliedēšanas pasākumu vadīšanā izkopis daudzu gadu garumā. Kopš 1993.gada, kad šāda veida pasākumi tikai sāka parādīties Latvijā, Nils vada komandas saliedēšanas pasākumus ar mūzikas instrumentu palīdzību pēc paša veidotas autorprogrammas, kas radīta balstoties uz daudzu gadu krātas praktiskās pieredzes pamata.

Kopš 2016.gada, sadarbībā ar mūziķi/perkusionisti Maiju Sējāni Īli, ir radies spēcīgs tandēms, kas kolektīva saliedēšanas pasākumos apvieno kā vīrišķo, tā sievišķo enerģiju un ar savu neremdināmo dzīvesprieku, darot savu darbu ar vislielāko mīlestību un atbildību Nils un Maija vadījuši saliedēšanas paskākumus lieliem un maziem kolektīviem visā Latvijā, saņemot neskaitāmas pozitīvas atsauksmes no saviem klientiem.

Kā notiek muzikāla kolektīva saliedēšana?

  • Izmantojot mūzikas instrumentus – tiek veidoti vingrinājumi un kopīgas mūzikālas kompozīcijas, maksimāli pievēršot uzmanību katram dalībniekam un visu dalībnieku kopīgajam rezultātam.
  • Sākot ar dinamiskiem ritmiem , līdz smalkai un izjustai sarunai, izmantojot dažādu pasaules tautu mūzikas instrumentus, ķermeni un balsi, veicot vingrinājumus, kas tendēti uz vienotu sadarbību un kopēju rezultātu/mērķi.
  • Attīstot komandas komunikācijas spējas, veicot sadarbību veicinošus uzdevumus jautrā, nepiespiestā atmosfērā.
  • Noticot komandas milzīgjam spēkam, kopā sadarbojoties un ieklausoties vienam otrā.
 

Kādi ir kolektīva ieguvumi no šāda pasākuma?

  • Šāds treniņš uzlabo sniegumu komandas vidē un rosina noticēt komandas milzīgajam spēkam.
  • Komandas saliedēšanas vingrinājumi attīsta radošo fantāziju, komunikāciju, uzdrošināšanos, uzticēšanos, ieklausīšanās prasmi, sastrādāšanos komandā, komandas biedru vienotību, efektīvas darba attiecības.
  • Tas ir jautri pavadīts laiks, darbiniekiem iepazīstot savus kolēģus neformālā gaisotnē. Šāds pasākums veicina vēl kvalitatīvāku komunikāciju gan to darbinieku starpā, kuri ikdienā strādā kopā, kā arī iepazīstinot kolēģus, kas ikdienas darbā savā starpā netiekas.
Lai piedalītos komandas saliedēšanā nav nepieciešamas priekšzināšanas mūzikas instrumentu spēlē.

Visi komandas saliedēšanai nepieciešamie mūzikas instrumenti tiek nodrošināti!

Komandas saliedēšanas pasākums ir vērtīgs gan darba kolektīvam, gan sporta komandām – visiem tiem, kas ikdienā darbojas grupā ar uzdevumu sasniegt vienotu mērķi. Izveidojot īpaši pielāgotu pieeju un darba gaitas specifiku, komandas saliedēšanas programma ir iespējama arī ļoti lielam cilvēku skaitam kā papildinājums cita pasākuma ietvaros, piemēram, sporta spēlēs, konferencēs, semināros, plenēros, nometnēs u.c.

Ja arī jūs vēlaties sagādāt aizraujošu kolektīva saliedēšanas pasākumu saviem darbiniekiem, tad  sazinies ar mums, lai uzzinātu izmaksas, un rezervētu sev vēlamo datumu.

Kolektīva saliedēšanas piedāvājuma izmaksas piemērojamas individuāli, ņemot vērā pasākuma specifiku un dalībnieku skaitu. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūgums zvanīt mums: tel. 29149777; 29767381 vai rakstīt [email protected].